خرید ماسک 5 لایه KN95

یکی از استاندارد ترین ماسک های تولید شده در بازار جهان، ماسک ماسک 5 لایه KN95 است. برای خرید ماسک 5 لایه KN95 یا هر نوع ماسک دلخواه می توانید به داروخانه، لوازم بهداشتی آنلاین و حضوری مراجعه نمایید. در ادامه، این ماسک را مورد بررسی قرار خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید ماسک 5 لایه KN95 با ما همراه باشید.

 

ساختار ماسک 5 لایه

این ماسک برای حفاظت از ورود هرچه کمترمیکروب و ویروس، از 5 لایه ساخته شده است که هر لایه آن بیانگر یک خاصیت و محفافظت است. لایه اول از جنس اسپان باند بوده و لایه دوم و سوم از جنس ملت بلون ساخته شده است.

با توجه به تفاوت ماسک های چهار لایه و پنج لایه، درساخت و تولید ماسک ۵ لایه از یک لایه اضافی به نام ملت SSMMS بهره برده شده و در نهایت لایه آخر ماسک از جنس اسپان باند می باشد.

 

رنگ بندی و بسته بندی ماسکKN95     

تمامی ماسک های 5 لایه KN95 دارای مجوز بهداشت و استاندارد های ایران و بین المللی بوده و در هنگام خرید توجه نمایید. در صورت مشاهده مخدوش بودن لایه محافظ و بسته بندی ماسک، از استفاده آن خود داری نمایید. برای ضد عفونی کردن ماسک بعد از تولید از اشعه UV استفاده می شود.

این محصول در رنگ های متنوع تولید شده و می توانید با توجه به سلیقه خود انتخاب و خرید نمایید.

بسته بندی و فروش ماسک

اگر قصد خرید ماسک 5 لایه KN95 دارید، می توانید بسته های تکی، دوتایی، ۱۰ تایی، ۲۵ تایی و ۵۰ تایی خریداری نمایید.

شست و شو و استفاده مجدد از ماسک

این ماسک ها با توجه به تکنولوژی ساخت خود، یکبار مصرف بوده و بعد از هر بار معرف آن را در داخل کیسه پلاستیکی گذاشته و در سطل آشغال قرار دهید.

 سایز ماسک KN95

هنگام خرید ماسک 5 لایه KN95 می توانید سایز آن را انتخاب کرده و در دو اندازه به فروش می رسد. ماسک کودکان نیز تمام تکنولوژی ماسک های بزرگسالان را دارا بوده و در سایز کوچکتر تولید شده است.

 مزایای خرید ماسک 5 لایه KN95

اگر در محیطی هستید که نیاز مبرم برای استفاده از ماسک به مدت طولانی را دارید، پیشنهاد می کنیم از این ماسک مجهز استفاده نمایید. ساختار ماسک به گونه ای بوده که مانع رطوبت بینی و دهان شده و از میکروب و قارچ های دهانی نسبت به سایر ماسک ها جلوگیری می کند.

جنس ماسک بسیار نرم و بدون حساسیت بوده و باعث سالم ماندن پوست صورت نسبت به سایر ماسک ها می شود.

 

 از کدام برند مورد نظر در خرید ماسک 5 لایه KN95 استفاده کنیم؟

برند های مشخصی در تولید این ماسک در کشورمان وجود دارد. همچنین بخشی از ماسک ها به صورت وارداتی بوده که برای خرید ماسک 5 لایه KN95 می توانید از سایت های معتبر به صورت آنلاین استفاده نمایید. با خرید اینترنتی دیگر نیاز به مراجعه حضوری به داروخانه مورد نظر نیست.

 ماسک 5 لایه KN95 برای چه کسانی مناسب است؟

قبل از کرونا ماسک 5 لایه KN95 برای استفاده در بیمارستان ها و در مواجهه با بیماران عفونی بود. امروزه با توجه به شیوع کرونا و گسترش بیماری های مختلف در جهان این ماسک برای استفاده عموم توصیه شده و در داروخانه های معتبر شهر عرضه می شود.

این ماسک تحت لیسانس ژاپن و آمریکا تولید شده و مجوز های سازمان غذا و دارو کشور آمریکا را دارد. همچنین کش ماسک از جنس مرغوبی بوده و از خراب شدن آن در طول استفاده از آن جلوگیری می کند. طبق آزمایش های صورت گرفته در صورت استفاده از ماسک از ورود ۹۵ درصد از گرد، غبار و ویروس جلوگیری می کند.

 استفاده از ماسک 5 لایه KN95 در زمان کار با مواد شیمیایی خطرناک

به هیچ عنوان استفاده از این ماسک را در زمان کار با مواد صنعتی و شیمیایی خطرناک توصیه نمی کنیم. با خرید ماسک 5 لایه KN95 می توانید در محیط های عمومی، بیمارستانی و عفونی استفاده نمایید. این ماسک به صورت روزمره می باشد، پس از استفاده در طول روز باید آن را دور انداخته و از ماسک جدید استفاده نمایید.

با خرید ماسک 5 لایه KN95 از ورود میکروب و ویروس در شرایط کرونایی و آلوده از فرزندان و خانواده خود محافظت کنید.

نمایش بیشتر
منو
برندها