کد تخفیف (newmoon) در حافظه کپی شد
%5 تخفیف برای خرید اولی ها , کد تخفیف :
newmoon
کپی کنید
%5 تخفیف برای خرید اولی ها + ارسال رایگان
(خرید بالای 550 هزار تومان)
کد تخفیف
newmoon
کپی کنید

برند دکتر اُز

دکتر محمت چنگیز اُز یک جراح قلب و متخصص ترکیه‌ای است که در کلیولند، اوهایو به دنیا آمد. دکتر اُز اصالت ترک دارد و به‌عنوان یک شخصیت تأثیرگذار میزبان و مهمان برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی است. او بارها به ترکیه سفر کرده و بسیار تحت‌تأثیر قرار گرفته است. دکتر اُز سال‌های متوالی در آمریکا بیمارستان‌ها بزرگ و متعددی تأسیس کرد و به کمک همکاران خود توانست قدمی مهم و بزرگ در دنیای پزشکی سراسر جهان بردارد.

با استفاده از محصولات دکتر اُز (Dr.Oz) می‌توانید پوست خود را که در روز در معرض آلودگی‌های محیطی مختلف بوده و انباشت سلول‌های مرده باعث شده تا نتواند به‌راحتی نفس بکشد را تمیز کنید. دکتر آز باتوجه‌به تجربیات خود در زمینه پزشکی موفق به تولید محصولات منحصربه‌فردی شده است که می‌تواند باعث گردش خون در پوست شود. گردش خون و ترکیبات تکمیلی این محصولات باعث می‌شوند روند پیری پوست صورت و بدن کند شود.
این محصولات فاقد هرگونه مواد حساسیت‌زا و ملتهب کننده صورت بوده و مناسب با هر نوع پوستی هستند. علاوه‌برآن، این محصول جای کمی می‌گیرد و به‌راحتی در کیف لوازم‌آرایش هر خانمی جا می‌گیرد.

قیمت محصولات دکتر اُز

محصولاتی که با نام دکتر اُز  وارد بازار ایران می‌شود شامل محصولات پاک‌کننده و دستمال‌های مرطوب است که کیفیت و قیمت مناسبی دارند. می‌توانید بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات و دستمال‌های مرطوب‌کننده برند دکتر اُز را از مادامون با ارزان‌ترین قیمت تهیه کنید.

نمایش بیشتر
منو
برندها