کد تخفیف (newmoon) در حافظه کپی شد
%5 تخفیف برای خرید اولی ها , کد تخفیف :
newmoon
کپی کنید
%5 تخفیف برای خرید اولی ها + ارسال رایگان
(خرید بالای 550 هزار تومان)
کد تخفیف
newmoon
کپی کنید

درباره MadaMoon

چون ماه بدرخش و تاریکی‌ها را روشن کن

ما عقیده داریم که هر بانویی باید چون ماه در آسمان بدرخشد. احساس زیبایی و کمال حق تمام زنان این سرزرمین و جهان است.

آنچه هستیم: مادامون، فروشگاه اینترنتی انواع محصولات آرایشی‌بهداشتی است که با گروهی کاردان، پویا و بانشاط کار خود را آغاز کرد. مادامون به القای حس امنیت در جامعه‌ اهمیت می‌دهد. امنیتی که بر گرفته از آرامش خیال توست.

ما در مادامون نزدیک به 100 برند آرایشی، ‌بهداشتی و مراقبتی، مجموعه‌ای کامل در اختیارتان قرار می‌دهیم. تنوع محصولات مادامون به بیش از ۵۰۰۰ نوع می‌رسد. این محصولات باکیفیت همه از برندهای بااصالت داخلی و خارجی هستند و تجربه‌ای خرید مطمئن را برایتان به همراه دارند.

آنچه می‌خواهیم: ایجاد مجموعه‌ای کامل برای دسترسی آسان شما و کسب اطلاعات دقیق درباره محصولات، همان چیزی است که همواره به دنبالش هستیم. مادامون فقط برای فروش متولد نشد، ما قصدمان رضایت مخاطبان است و این به‌معنای انتخاب درست از طرف شماست.

آنچه ارائه می‌دهیم: تمامی محصولات ما در مادامون بدون واسطه و به‌طور مستقیم عرضه می‌شوند؛ بنابراین قیمتی مناسب دارند و مطابق با بهترین‌های روز دنیا به دستتان می‌رسند. از همه مهم‌تر این‌که محصولی اصل را با اطمینان خاطر دریافت می‌کنید.

تنوع محصولات ما، به شما امکان انتخابی لذت‌بخش را هدیه می‌دهد. شما هر محصول را می‌بینید، اطلاعات تخصصی مربوط به آن و نظرات دیگران را مطالعه و در نهایت با دید باز انتخاب می‌کنید. نظرات شما راهی بی‌نظیر برای تغییراتی عالی است. در پایان نیز با ثبت نظراتتان از کسب رضایتتان آگاه می‌شویم. ما در مادامون در کنار شما پاسخگوی نیازها و رفع مشکلاتتان هستیم.

آنچه در کنارمان تجربه می‌کنید: با مادامون، اتفاقات خوب همیشه در کنارتان هستند. ارسال سریع بهترین محصولات با کمترین قیمت‌ها و انواع طرح‌های تخفیفی فقط گوشه‌ای از این اتفاقات است. صور فلکی و اتفاقات نجومی مثل شهاب‌بارون و ماه کامل هم، فقط بهانه‌ای برای درخشیدن روی ماه شماست.

 

معنای مادامون چیست؟

مادامون یعنی تا مادامی که روی ماهت می‌درخشد، در کنارت هستیم.

تو فقط نقطه‌ای روشن نیستی، تو درخششی زیبا از جنسِ جادویی. جادویی که مانند ماه در تاریکی شب دنیا را روشن می‌کند. مادامون یعنی باد شدیم در موهایت و دریا شدیم در دستانت تا زیبایی جادویی و سِحرانگیزت از پس غبار بیرون بیاید.

 

منو
برندها