کد تخفیف (newmoon) در حافظه کپی شد
%10 تخفیف برای خرید اولی ها , کد تخفیف :
newmoon
کپی کنید
%10 تخفیف برای خرید اولی ها + ارسال رایگان
(خرید بالای 250 هزار تومان)
کد تخفیف
newmoon
کپی کنید

برند ژاک اندرل

برند ژاک آندرل (Jacques Andhrel) یک برند فرانسوی است که برای اولین‌بار در سال‌های ۱۹۶۰ و در شهر شاتورو در نواحی مرکزی فرانسه به شهرت رسید. بنیان‌گذار این برند تلاش می‌کرد تا با استفاده از طب گیاهی سنتی مواد بهداشتی را تولید و در داروخانه‌ها عرضه کند. امروز لابراتوار این برند یکی از مهم‌ترین مراکز نوآوری، فرمولاسیون و ساخت محصولات بهداشتی است که در چندین کشور هم عرضه می‌شود. بخش عمده فعالیت این برند در زمینه تولید محصولات آرایشی، بهداشتی و کمک درمانی است و تأیید پزشکان متخصص پوست و مو باعث شده تا اعتماد مصرف‌کنندگان هم به محصولات این برند بیشتر شود.

ژاک آندرل همیشه تلاش کرده است تا همکاری تنگاتنگ و همیشگی خود با محققین، پروفسورها، دانشجویان و دست‌اندرکاران تولید صنایع بهداشتی را حفظ کند تا محصولاتی مطابق علم روز داشته باشد. این روش همچنان زیر نظر دکتر اکرم فاضل و با دستیاری کارشناسان ارشد و متخصصین جهانی از جمله آقای دیوید لم (David LAM) ، متخصص کانادایی در امور عملیاتی، تکنولوژی، تحقیقاتی و تولیدی ادامه داده می‌شود.

شرکت ژاک آندرل ایران با مشارکت شرکت ژاک آندرل پاریس فعالیت را در آغاز کرده و تنها نماینده برند ژاک آندرل پاریس در منطقه خاورمیانه و آسیای میانه است
نکته مهمی که درباره محصولات این برند باید اشاره کرد فرمولاسیون و مواد آن است. فرمولاسیون و مواد اولیه محصولات تولیدی این برند کاملاً مشابه نمونه وارداتی از فرانسه است و مواد اولیه توسط شرکت ژاک آندرل پاریس در فرانسه تأمین می‌شود.

خرید اینترنتی محصولات ژاک اندرل

با وجود کیفیت بالا و جهانی بودن محصولات این برند، قیمت آن بسیار اقتصادی است. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چطور یک برند جهانی و معتبر می‌تواند در بازارهای ایران و به‌خصوص فروشگاه اینترنتی مادامون با ارزان‌ترین قیمت در دسترس باشد؟ در واقع به دلیل حذف کاهش هزینه‌های ارزی، گمرک، حمل‌ونقل، مالیات و… قیمت تمام شده محصول و در نتیجه قیمت مصرف‌کننده کاهش پیدا می‌کند و این یعنی خریدی به‌صرفه و باکیفیت از یک برند عالی. به همین دلیل است که در مادامون می‌توانید ارزان‌ترین و اقتصادی‌ترین قیمت محصولات ژاک اندرل را تهیه کنید.

نمایش بیشتر
منو
برندها