کد تخفیف (newmoon) در حافظه کپی شد
%5 تخفیف برای خرید اولی ها , کد تخفیف :
newmoon
کپی کنید
%5 تخفیف برای خرید اولی ها + ارسال رایگان
(خرید بالای 550 هزار تومان)
کد تخفیف
newmoon
کپی کنید

خرید محصولات ژاک آندرل پاریس با بهترین قیمت

برند ژاک اندرل

برند ژاک آندرل (Jacques Andhrel) یک برند فرانسوی است که برای اولین‌بار در سال‌های ۱۹۶۰ و در شهر شاتورو در نواحی مرکزی فرانسه به شهرت رسید. بنیان‌گذار این برند تلاش می‌کرد تا با استفاده از طب گیاهی سنتی مواد بهداشتی را تولید و در داروخانه‌ها عرضه کند. امروز لابراتوار این برند یکی از مهم‌ترین مراکز نوآوری، فرمولاسیون و ساخت محصولات بهداشتی است که در چندین کشور هم عرضه می‌شود. بخش عمده فعالیت این برند در زمینه تولید محصولات آرایشی، بهداشتی و کمک درمانی است و تأیید پزشکان متخصص پوست و مو باعث شده تا اعتماد مصرف‌کنندگان هم به محصولات این برند بیشتر شود.

ژاک آندرل همیشه تلاش کرده است تا همکاری تنگاتنگ و همیشگی خود با محققین، پروفسورها، دانشجویان و دست‌اندرکاران تولید صنایع بهداشتی را حفظ کند تا محصولاتی مطابق علم روز داشته باشد. این روش همچنان زیر نظر دکتر اکرم فاضل و با دستیاری کارشناسان ارشد و متخصصین جهانی از جمله آقای دیوید لم (David LAM) ، متخصص کانادایی در امور عملیاتی، تکنولوژی، تحقیقاتی و تولیدی ادامه داده می‌شود.

شرکت ژاک آندرل ایران با مشارکت شرکت ژاک آندرل پاریس فعالیت را در آغاز کرده و تنها نماینده برند ژاک آندرل پاریس در منطقه خاورمیانه و آسیای میانه است
نکته مهمی که درباره محصولات این برند باید اشاره کرد فرمولاسیون و مواد آن است. فرمولاسیون و مواد اولیه محصولات تولیدی این برند کاملاً مشابه نمونه وارداتی از فرانسه است و مواد اولیه توسط شرکت ژاک آندرل پاریس در فرانسه تأمین می‌شود.

خرید اینترنتی محصولات ژاک اندرل

با وجود کیفیت بالا و جهانی بودن محصولات این برند، قیمت آن بسیار اقتصادی است. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چطور یک برند جهانی و معتبر می‌تواند در بازارهای ایران و به‌خصوص فروشگاه اینترنتی مادامون با ارزان‌ترین قیمت در دسترس باشد؟ در واقع به دلیل حذف کاهش هزینه‌های ارزی، گمرک، حمل‌ونقل، مالیات و… قیمت تمام شده محصول و در نتیجه قیمت مصرف‌کننده کاهش پیدا می‌کند و این یعنی خریدی به‌صرفه و باکیفیت از یک برند عالی. به همین دلیل است که در مادامون می‌توانید ارزان‌ترین و اقتصادی‌ترین قیمت محصولات ژاک اندرل را تهیه کنید.

 
نمایش بیشتر
منو
برندها