کد تخفیف (newmoon) در حافظه کپی شد
%5 تخفیف برای خرید اولی ها , کد تخفیف :
newmoon
کپی کنید
%5 تخفیف برای خرید اولی ها + ارسال رایگان
(خرید بالای 850 هزار تومان)
کد تخفیف
newmoon
کپی کنید

چرا باید ماسک kn95 را بخریم+ ویژگی‌های برتر این محصول

آلودگی‌های محیطی و ریز گردها روز به روز در فضای اطراف ما بیشتر و بیشتر می‌شوند و برای حفظ سلامتی خودمان باید از تجهیزات محافظتی مانند ماسک استفاده کنیم. ماسک‌های موجود در بازار در نمونه‌های مختلفی ساخته شده‌اند و دولایه ، سه لایه یا حتی پنج لایه محافظتی دارند. البته ماسک‌های پنج لایه را می‌تواند جزء بهترین گزینه‌ها برای استفاده در محیط‌های عمومی در نظر گرفت.

مخصوصاً در روزهایی که ویروس‌هایی مانند ویروس کرونا در مکان‌های باز و بسته جولان می‌دهند، یا ذرات آلودگی حتی از ریزترین منافذ عبور کرده و خودشان را به داخل بدن انسان‌ها مخصوصاً ریه می‌رسانند، ماسک kn95 می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای محافظت از افراد مختلف در برابر ذرات آلوده‌کننده باشد.

این ماسک با وجود پنج لایه محافظ مانند یک فیلتر قوی عمل می‌کند و اجازه نمی‌دهد حتی ذراتی که اندازه‌ای نانومتری دارند باعث به خطر افتادن سلامتی‌تان شوند. برای خرید ماسک kn95 آماده هستید؟ با مادامون ماسک همراه باشید و ویژگی‌های متمایز این محصول را بهتر بشناسید.

مشخصات ماسک kn95 در یک نگاه

 • محافظ از دستگاه تنفسی در برابر نفوذ ذرات بسیار کوچک آلودگی (۰٫۳ میکرون)
 • ضد حساسیت و سازگار با پوست بدن
 • دارا بودن گیره بینی و کش الاستیک نرم
 • تنوع رنگی زیاد و قابل استفاده برای تمام افراد
 • عدم حبس شدن تنفس و تولید بخار توسط ماسک
 • دارای 5 لایه محافظ برای ایمنی بیشتر
 • آنتی باکتریال و استریل بودن ماسک kn95
 • مناسب برای استفاده در محیط‌های عمومی

فیلتر کردن ذرات بسیار کوچک (0.3میکرون) آلودگی تا 95 درصد

ماسک‌هایی که به صورت عمومی در داروخانه‌ها و فروشگاه‌های لوازم بهداشتی عرضه می‌شوند معمولاً امکان فیلتر کردن ذرات کوچک آلودگی‌های محیطی را ندارند. به همین دلیل است که اغلب افراد برای اینکه بتوانند جلوی نفوذ آلاینده‌ها به ماسک و عبور آن‌ها را بگیرند مجبور می‌شوند از دو یا سه ماسک روی هم استفاده کنند.

اما، استفاده از چند ماسک آن هم برای ساعت‌های طولانی سخت است. چون عملاً هوایی به دستگاه تنفسی نمی‌رسد. همچنین کش ماسک‌ها می‌تواند روی گوش‌ها فشار وارد کند و باعث دردناک شدن این ناحیه و اذیت شدن مصرف کننده شود.

به همین خاطر است به کسانی که می‌خواهند در محیط‌های آلوده و سربسته مانند بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، سالن‌های سینما، کلاس‌های دانشگاه و... حضور داشته باشند، توصیه می‌شود که از ماسک‌هایی با قابلیت فیلتر کرد بالای ذرات کوچک آلایندها استفاده کنند.

ماسک 5 لایه استاندارد kn95 با وجود بهره‌گیری از فناوری نانو و استفاده از پنج لایه اسپان باند و ملت بلون می‌تواند جلوی عبور ذرات ریز موجود در هوا را بگیرد. ساختار این ماسک به نحوی طراحی شده که ضمن هوا رسانی مناسب و امکان تنفس آسان، فیلتر آلودگی‌های محیط به خوبی انجام می‌شود؛ بنابراین به جای استفاده از چندین ماسک می‌توانید خرید ماسک kn95 خارجی را انجام دهید و یک ماسک حرفه‌ای برای استفاده روزانه داشته باشید.

سازگار با پوست و ضد حساسیت بودن kn95 ماسک

تا به حال برایتان این مشکل پیش آمده است که موقع استفاده از ماسک صورتتان شروع به خارش و سوزش کند؟ به نظر شما چه عاملی جز استفاده از عوامل حساسیت‌زا در ماسک می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. اگر جزء کسانی هستید که موقع استفاده از ماسک‌های معمولی دچار سوزش پوست و سردرد یا حساسیت‌های تنفسی می‌شوید، ماسک kn95 اصل می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برایتان باشد.

این ماسک از الیاف نانو و ضد حساسیت ساخته شده و دوست‌دار پوست و دستگاه تنفسی است. بنابراین، از این ماسک می‌توانید در تمام ساعت‌های روز استفاده کنید، بدون اینکه نگران باقی ماندن جای ماسک روی پوستتان و قرمزی و سوزش آن باشید.

امکان استفاده آسان برای تمام افراد

ماسک‌هایی که ساده هستند و پارچه‌ای به خوبی روی بینی قرار نمی‌گیرند و نمی‌توانید آن‌ها را کاملاً روی صورت قرار دهید و از خودتان در برابر آلودگی‌ها محافظ کنید. ماسک‌های معمولی که یک گیره فلزی دارند هم با مشکل بیرون‌زدگی گیره یا سختی تنظیم آن روی بینی مواجه هستند و گاهی به خاطر چند بار خم شدن گیره برای محکم شدن ماسک روی صورت غیر قابل استفاده می‌شوند.

ماسک kn95 دارای گیره قابل تنظیم روی بینی است و اندازه آن به نحوی در نظر گرفته شده که صورتتان هر حالتی داشته باشد گرد، بیضی یا ... می‌تواند دهان و بینی را به طور کامل پوشش دهد. بنابراین با استفاده از این محصول هیچ آلودگی نمی‌تواند از کناره‌های ماسک عبور کرده و وارد دستگاه تنفسی‌تان شود.

مشکل دیگری که اغلب افراد موقع استفاده از ماسک با آن مواجه هستند کِش آن است. کِش ماسک‌های معمولی فشار زیادی روی گوش‌ها وارد می‌کند و پس از چند ساعت استفاده از ماسک به وضوح می‌توانید درد را در اطراف گوش مخصوصاً قسمت پشت آن که کِش ماسک روی آن قرار دارد احساس کنید.

در ماسک kn95 خارجی برای راحتی مصرف کنندگان این کِش از جنس الاستیک طراحی‌شده و خاصیت کششی خوبی دارد. همچنین ضخامت کش و حالت آن به نحوی است که موقع استفاده از ماسک احساس فشار روی گوشتان ندارید و می‌توانید بدون نیاز به گیره ماسک و ... ساعت‌های متوالی از ماسک kn95 استفاده کنید.

تنوع رنگی و سازگاری با تمام سلیقه‌ها

برای خرید ماسک به کدام ویژگی آن توجه می‌کنید؟ ظاهر ماسک یا جنس آن؟ افرادی که ترجیح می‌دهند ماسکی ساده ولی راحت برای استفاده داشته باشند، بیشتر از ظاهر ماسک به کیفیت ساخت آن توجه نشان می‌دهند. بعضی دیگر از افراد به جای استفاده از ماسک‌های ساده و راحت به دنبال ماسکی هستند که رنگی باشد و بتوانند حتی در مهمانی‌ها و... هم از آن استفاده کنند. مخصوصاً در روزهای همه‌گیری کرونا که امکان حضور افراد آلوده در مهمانی‌ها، جشن‌ها و... وجود دارد و استفاده از ماسک ضروری است.

برای کسانی که عاشق دنیای رنگ‌ها هستند و می‌خواهند همیشه ماسک خودشان را با رنگ لباسی که دارند هماهنگ کنند، ماسک kn95 رنگی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد. این ماسک‌ها را می‌توانید در رنگ‌بندی‌های مختلف تهیه کنید و هر روز یک رنگ را برای استفاده در نظر بگیرید. البته در ماسک kn95 رنگی فقط به زیبایی توجه نشده و کیفیت خوب این ماسک می‌تواند محافظت از شما را در برابر بیماری‌ها و آلودگی‌ها تضمین کند.

پوشش دهی کامل دهان و بینی با ماسک

ماسک‌هایی معمولی که تولید می‌شوند معمولاً فقط روی پوشاندن بخش جلویی دهان و بینی تمرکز دارند. به همین خاطر است که موقع استفاده از ماسک می‌بینید که بالا، پایین یا کناره‌های آن باز است و اجازه عبور آلودگی از این ناحیه بیشتر از قسمت جلویی آن است.

با توجه به اینکه آلودگی‌ها از هر نقطه‌ای ممکن است خودشان را به دستگاه تنفسی شما برسانند و شدت نفوذ و پخش ویروس‌هایی مانند کرونا زیاد است، پیشنهاد می‌کنیم که ماسک kn95 را برای استفاده تهیه کرده؛ و از اینکه صورتتان کاملاً با کمک ماسک کاور و پوشیده می‌شود خیال خودتان را راحت کنید.

قابلیت استفاده برای عینکی‌ها

استفاده از عینک برای کسانی که می‌خواهند دنیا را بهتر و شفاف‌تر ببیند و دید کامل داشته باشند ضروری است. مخصوصاً برای کسانی که آستانه دید کمی دارند و به سختی می‌توانند کارهای روزمره خودشان را بدون استفاده از عینک به سرانجام برسانند، عینک به عنوان یکی از اجزای بدن مانند دست، پا و چشم‌ها شناخته می‌شود.

با ظهور کرونا افراد عادی به راحتی به سراغ ماسک‌های تنفسی رفتند و یکی از آن‌ها را برای استفاده تهیه کردند. چون ماسک زدن برای آن‌ها هیچ محدودیت خاصی را ایجاد نمی‌کرد؛ اما عینکی‌ها با ضرورت استفاده از ماسک دچار یک بحران جدی شدند. بخار کردن عینک تحت هر شرایطی!

وقتی عینکی هستید باید بارها و بارها جای ماسک و عینکتان را عوض کنید تا شاید بتوانید جلوی بخارهای شدید تنفسی که از پشت ماسک به عینک می‌رسد و دیدتان را تار می‌کند بگیرید؛ اما با وجود تلاش‌های زیادتان، همچنان این مشکل پابرجاست. در این زمان دو راه پیش رویتان وجود دارد. کلاً ماسک را کنار بگذارید و خودتان را در معرض آلودگی قرار دهید و دیدتان 100 درصد شود، یا اینکه ماسک مناسب تهیه کنید و ضمن حفظ سلامتی خودتان زاویه دید خوبی داشته باشید.

خرید ماسک kn95 رنگی این امکان را برای عینکی‌ها فراهم کرده که بتوانند ماسک دلخواهشان را استفاده کنند و از اینکه دیگر قرار نیست هیچ بخاری روی شیشه عینک آن‌ها قرار بگیرد لذت ببرند. این ماسک از نفوذ ذرات ریز بخارآب دم و باز دم به ناحیه بالای ماسک پیشگیری می‌کند و اجازه نمی‌دهد که بخار روی شیشه‌های عینک تشکیل شود.

پِرس با دستگاه و یکپارچه بودن ماسک

ماسک‌های دست‌دوز یا معمولی اغلب با کمک چرخ‌خیاطی و دوختن لایه‌ها به هم ساخته می‌شوند. این موضوع می‌تواند چند مشکل به همراه داشته باشد. اولین مشکل احتمال آلوده شدن ماسک به خاطر تماس‌های متعدد در محیط کارگاه و ... است. دومین مشکل باز شدن لایه‌ها از هم و تغییر حالت ماسک موقع استفاده خواهد بود. مخصوصاً وقتی ماسک بیشتر از دولایه داشته باشد، این جدا شدن لایه‌ها می‌تواند تنفس را سخت کند و اطراف ماسک برای اینکه گردش هوا بهتر باشد حالتی شبیه هلال باز شده پیدا کنند.

در ماسک مخصوص kn95 این مشکل دیده نمی‌شود. چون برش زدن لایه‌ها و پرس کردن آن‌ها با کمک دستگاه انجام شده. این روش ساخت باعث شده که تمام لایه‌های ماسک به خوبی روی هم قرار بگیرند و گردش هوا و تنفس برای مصرف کننده‌ها راحت‌تر باشد. همچنین خریداران بابت تمیزی و استریل بودن ماسک خیالشان راحت است و می‌توانند از همان لحظه خرید ماسک را استفاده کنند.

نکات مهم استفاده از ماسک kn95

تا به اینجا متوجه شدیم که ماسک kn95 چیست و چرا بهتر است از این ماسک به جای ماسک‌های معمولی استفاده کنیم. در ادامه نحوه استفاده از ماسک و مواردی که نشان دهنده این است که نباید دیگر از ماسک kn95 خریداری‌شده استفاده کنید را برایتان آورده‌ایم. با این راهنمای مادامون ماسک می‌توانید بدون نگرانی و مشکل از ماسک‌هایی که تهیه شده استفاده کنید و در صورتی که ماسک دیگر قابل استفاده نیست آن را با ماسک سالم جایگزین کنید.

 • برای یک هفته دو یا سه ماسک را باید در نظر بگیرید و از مصرف یک ماسک در طول یک هفته کامل اجتناب کنید.
 • ماسک‌های انتخاب شده را یک روز در میان تعویض کنید.
 • اگر یک روز کامل ماسک روی صورتتان بوده، در پایان روز آن را درون یک پلاستیک زیپ‌دار قرار دهید تا آلودگی‌های ماسک به بیرون نرسد. با این کار گردش هوای اطراف ماسک از بین می‌رود و ویروس‌های روی آن نمی‌توانند منبع تغذیه پیدا کنند و از بین می‌روند.
 • طول عمر ماسک kn95 40 ساعت است و پس از آن باید ماسک را با نمونه جدید جایگزین کنید.
 • به هیچ عنوان ماسک را شستشو نداده و آن را در معرض حرارت یا بخارآب قرار ندهید.
 • در صورت صدمه وارد شدن به ماسک از یک ماسک جایگزین استفاده کنید.
 • در صورتی که ماسک خیس شود یا خون و... به سطح آن برسد دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

سوالات متداول خرید ماسک kn95+ پاسخ

1) قیمت ماسک‌های kn95 چقدر است؟

قیمت روز ماسک‌های kn95 از هر فروشگاه به فروشگاه دیگر متفاوت است. برای پیدا کردن هزینه دقیق این نوع ماسک‌ها به بخش ماسک kn95 در فروشگاه مادامون مراجعه کنید.

2) چطور ماسک رنگی kn95 را تهیه کنیم؟

در مادامون ماسک می‌توانید ماسک‌های رنگی و ساده kn95 را مشاهده کنید و ماسک مد نظرتان را به راحتی تهیه کنید.

3) آیا ماسک kn95 فیکسر بینی دارد؟

برای ماسک‌های kn95 فیکسر بینی در نظر گرفته شده تا به طور کامل دستگاه تنفسی پوشش داده شود.

4) تعداد ماسک‌های kn95 در یک بسته چند عدد است؟

در مادامون می‌توانید بسته‌های 10 تایی و 5 تایی ماسک kn95 را مشاهده و خریداری کنید.

نمایش بیشتر
منو
برندها