کد تخفیف (newmoon) در حافظه کپی شد
%5 تخفیف برای خرید اولی ها , کد تخفیف :
newmoon
کپی کنید
%5 تخفیف برای خرید اولی ها + ارسال رایگان
(خرید بالای 550 هزار تومان)
کد تخفیف
newmoon
کپی کنید

فارمد

برند فارمد (Pharmed) یکی از برند‌‌های بهداشتی مطرحی است که بارها نام و محصولات آن را در بازار و داروخانه‌ها دیده‌اید. هدف اصلی از تولید محصولات برند فارمد این بود که بتواند به بازارهای صادراتی راه پیدا کند و جزء برندهایی ایرانی باکیفیت و خوبی باشد که نماینده کیفیت محصولات ایران است. در کنار این هدف، فارمد تلاش می‌کند تا مشتریانش بدنی سالم و تندرست داشته و به دنبال آن زندگی جذاب، شاد و مفرحی باشند.

کیفیت محصولات فارمد باتوجه‌به اهدافی که تا امروز در حوزه سلامت و زیبایی برای خود تعریف کرده است و محقق کردن این اهداف، در سطح بسیار قابل قبولی قرار گرفته است. علاوه بر کیفیت، کمیت محصولات هم مورد تأیید کاربران است و توانسته مخاطبان و مشتریان زیادی را جذب خود کند.

قیمت محصولات فارمد

قیمت محصولات این برند را با درنظرگرفتن دو ویژگی کیفیت و کمیت آن می‌توان جزء قیمت‌های اقتصادی و به‌صرفه بازار دانست، البته ممکن است در بعضی از فروشگاه‌ها قیمت واقعی این محصولات را نبینید و به‌خاطر کسب سود بیشتر، قیمت‌ها کمی گران‌تر از قیمت واقعی محصولات فارمد باشد. اگر قصد خرید محصولات فارمد را دارید می‌توانید به‌آسانی از فروشگاه مادامون بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات این برند را با قیمت واقعی بازار تهیه کنید. ارزان‌ترین و بهترین محصولات فارمد را از مادامون بخرید.

نمایش بیشتر
منو
برندها