کد تخفیف (newmoon) در حافظه کپی شد
%10 تخفیف برای خرید اولی ها , کد تخفیف :
newmoon
کپی کنید
%10 تخفیف برای خرید اولی ها + ارسال رایگان
(خرید بالای 250 هزار تومان)
کد تخفیف
newmoon
کپی کنید

خرید شامپو بدن فولیکا (Fulica)

برای نگهداری از پوست بدن باید از آن مراقبت کرد و آن را به خوبی شست. به همین دلیل افراد از شامپو بدن استفاده می‌کنند تا این کار را به بهترین شکل انجام دهند. شامپو بدن‌های بسیار متفاوتی در بازار وجود دارد که شاید یافتن بهترین آن‌ها کمی سخت باشد. یکی از بهترین برندهای تولید کننده شامپو بدن، فولیکاست.

با خرید شامپو بدن فولیکا از سایت‌های متفاوت مانند مادامون، می‌توانید از کیفیت آن بهره‌مند شوید و از پوست بدن خود به خوبی مراقبت کنید.

انواع شامپو بدن فولیکا

باید بدانید که برای این که بتوانید کار خرید شامپو بدن فولیکا را به درستی انجام دهید، باید در خصوص انواع شامپو بدن آن و شامپوی مناسب با پوست خود اطلاعاتی داشته باشید. این مجموعه اقدام به تولید چندین نوع شامپو بدن کرده است.

شامپو بدن فولیکا مخصوص پوست‌های خشک

این نوع شامپو بدن فولیکا را می‌توانید از بسته بندی آبی رنگ آن بشناسید. این نوع شامپو بدن برای پوست‌های خشک و حساس ساخته شده است. وجود موادی مانند عصاره کاندولا و آلوئه ورا در این شامپو بدن باعث شده تا به کمک آن بتوان به بهترین شکل از پوست‌های خشک و حساس مراقب کرد.

این مواد باعث می‌شود تا میزان التهابات پوستی کاهش پیدا کند و پوست با خشکی کمتر مواجه شود. آقایان، بانوان و حتی کودکان می‌توانند از این نوع شامپو بدن برای مراقبت از پوست خود استفاده کنند.

شامپو بدن فولیکا مخصوص پوست‌های چرب

ژل شستشو یا شامپو بدن فولیکا مخصوص موهای چرب را باید از بسته بندی سبز رنگ آن شناخت. از این محصول می‌توان به عنوان یک محصول ضد جوش و آکنه نیز نام برد. همچنین افرادی که به قارچ‌های پوستی مبتلا هستند نیز می‌توانند از فواید این شامپو بهره‌مند شوند. کیفیت بالا، عطر و بوی دلنشین و خنثی بودن اسیدیته این محصول باعث شده تا افراد بسیاری اقدام به خرید شامپو بدن فولیکا مخصوص پوست‌های چرب کنند.

خرید شامپو بدن فولیکا

باید بدانید که بهتر است تمام محصولات مراقبت از پوست را از مراکز و سایت‌های معتبر خریداری کنید. این کار باعث می‌شود تا محصولات اصل را با قیمت مناسب خریداری و تهیه کنید. مادامون یکی از معتبرترین سایت‌های فروش محصولات بهداشتی است که می‌توانید بسیاری از محصولات مورد نیاز خود را در آن به آسانی پیدا و خریداری کنید.

نمایش بیشتر
منو
برندها