ریمل

خرید ریمل چشم

 

ریمل چشم

خرید ریمل چشم یکی محصولات آرایشی پر کاربرد با تقاضای بالا است که  کردن بانوان از آن استفاده می شود. ریمل یکی از لوازم آرایشی مورد علاقه بین خانم ها بوده و زیبایی خاصی به چشم ها و مژه ها می دهد. با توجه به نیاز شما وشکل و حجم مژه ها، انواع مختلفی از جمله بلند کننده مژه، ریمل حجم دهنده، درشت کننده چشم و غیره دارد.

ریمل های چشم، انواع مختلفی دارد. ولی بسیاری از افراد فکر می کنند تفاوت کمی بین انواع مارک ها و برند ها وجود دارد. هر ریمل دارای مواد و مایع هایی متفاوت با رنگی خاص و منحصر به فرد است که هر کدام کاربرد متفاوتی دارد. شما باید در انتخاب ریمل، به برس آن که هر کدام به طور خاص برای انواع مختلف مژه طراحی شده‌ اند دقت کرده و باید با توجه به نیازتان مارک و نوع کاربردی ریمل خود را انتخاب کنید.

در ادامه این بحث شما را در خرید ریمل چشم، انواع مارک ریمل چشم و برس های آن آشنا خواهیم کرد.

 

 انواع ریمل چشم

همان طوری که بررسی کردیم موارد مختلفی از ریمل ها در بازار وجود دارد. برای اطلاع بیشتر با ادامه مقاله همراه باشید.

 

ریمل حجم دهنده

 

این ریمل دارای مایع غلیظ تر و با فرمولاسیونی قوی تر نسبت به ریمل های دیگر است، که باعث پرپشت شدن و حجیم شدن مژه ها می شود. این ریمل ها ممکن است، حاوی پلیمر های سیلیکون یا موم باشند که باعث می شود مژه های شما پرتر بنظر برسد.

 

 

ریمل بلند کننده

 

ریمل بلند کننده دارای الیافی پلک مانند می باشند که خود را به پلک چسبانده و پلک ها را بلندتر جلوه می دهند. فرمولاسیون این ریمل طوری ساخته شده، که بدون تجمع مایع ریمل روی چشم، می توان چند لایه روی هم بزنید. این نوع ریمل برای مژه‌ه ایی با حجم کافی اما کوتاه مناسب است.

 

ریمل فر کننده

 

این نوع ریمل با شکل دهی سریع به مژه هایتان، باعث خوش فرم دیده شدن مژه های شما می شود و مژه های شما را به سمت بالا می برد. ریمل های فر کننده معمولا حاوی پلیمر و رزین هستند تا به حفظ فر مژه ها بطور موقت کمک کنند. ریمل فر کننده برای خانم هایی که مژه‌ هایی صاف و بدون حالت دارند ریمل مناسبی است.

 

ریمل ضد آب

 

ریمل های ضد آب، مقاوم در برابر عرق بدن و صورت، زطوبت و اشک چشم است. می توانید در طول روز با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. ریمل‌های ضدآب حاوی موم و روغن های معدنی هستند. خرید این ریمل به افرادی که پوستی چرب دارند و یا اهل رفتن به استخر هستند، توصیه می شود.

 

ریمل های تقویتی مژه

 

احتمالا در خرید ریمل چشم توجه تان به ریمل های تقویت کننده جذب شده است. این ریمل ها برای افرادی که ریزش پلک و یا پلک های کم پشتی دارند مناسب است. ریمل های تقویتی مژه علاوه بر حجم دهی مژه های شما باعث تقویت و پرپشت شدن مژه هایتان می شود.

 

شکل های متفاوت برس ریمل

 

در خرید ریمل چشم باید باتوجه به نوع پلک خود، به برس ریمل هم باید توجه داشته باشید. برای افزایش حجم و ضخامت، اکثر برس ها باید پرتر و ضخیم تر بوده و موهای بیشتری داشته باشند.

 

مارک های معروف ریمل

 

در خرید ریمل چشم باید به نوع مارک و برند ریمل توجه داشته باشید. در ادامه بحث خرید ریمل چشم، شما را با سه مارک معروف ریمل چشم، آشنا خواهیم کرد.

 

ریمل میبلین

 

مارک میبلین یکی از قدیمی ترین مارک های محبوب بانوان است، این ریمل مناسب برای افرادی است که روزانه از ریمل استفاده می کنند. این مارک، دارای انواع گوناگونی است که هر کدام خصوصیات جدایی دارد، این ریمل میبلین برای مژه های بی حالت ، کوتاه و خسته مورد استفاده قرار میگیرد.

 

ریمل لورآل

 

یکی دیگر از محبوب ترین مارک های ریمل لورآل است. این ریمل باعث پرحجم دیده شدن پلک ها می شود، به گونه ای که پلک ها حالت چسبندگی پیدا نکرده و حالت طبیعی خود را حفظ نمایند.

 

 

ریمل اسنس

 

ریمل اسنس یک ریمل حجم دهنده و کاملا مقاوم در برابر آب و تعرق است، که می توان از آن با خیال راحت در طول روز استفاده کرد. این ریمل با فرمولاسیون قوی که دارد، باعث پر حجم دیده شدن پلک ها بدون پیدا کردن حالت  

چسبندگی می شود.

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر
منو
برندها